"Rozšírte svoj obytný priestor

                             - bývajte na terase."

Pergoly

Altánky

Slnečné plachty

onda_edited.png

od 3222 €*

 

Kvalitné hliníkové konšturkcie s rôznymi možnosťami tieniaceho mechanizmu a so širokým výberom farieb a použitých materiálov.

qzebo_edited.png

od ????€*

Jednoduchý a elegantný hliníkový prístrešok s pevnou strechou. Vďaka bezproblémovej montáži a demontáži vhodný aj ako stánok na výstavy.

od ???? €*

 

Manuálne ovládané slnečné plachty s možnosťou montáže na stenu, alebo v samostatne stojacom prevedení. 

Prečo je dôležité tienenie

Terasu, pokiaľ ňou objekt disponuje, považuje väčšina majiteľov za kľúčovú súčasť ich bývania či podniku, no v mnohých prípadoch sú v jej využívaní časovo obmedzení páliacim slnkom, dažďom či silným vetrom.

Najvhodnejším riešením je kvalitný systém tienenia terasy, či už v podobe pergoly alebo slnečných pláchiet.

V našej ponuke nájdete produkty od talianského výrobcu Giulio Barbieri, ako napríklad hliníkové pergoly Q_Line, prístrešok s pevnou strechou Qzebo či slnečné plachty Velora a Velart. 

Zaujímavé sú konštrukciami z extrudovaného hliníku v prípade Q_Line a Qzebo, či nerezovej ocele pri slnečných plachtách. Konštrukčné prvy sú lakované práškovaním, vďaka čomu má povrchová úprava vysokú odolnosť voči oterom a zachováva si dlhodobú farebnú stálosť. 

O nás

Na trhu s protislnečnou technikou pôsobíme už od roku 1992, vďaka čomu máme bohaté skúsenosti so všetkými druhmi projektov a ponúkame riešenia aj vo veľmi atypických prípadoch.